Profesionální vzdělávací programy vytvořené na míru

Nabízíme intenzivní vzdělávací programy vytvořené na míru podle požadavků a potřeb klientů.

Společnost MONECO jako organizátor a producent otevřených seminářů pro finanční profesionály poskytuje nyní také finanční vzdělávání vytvořené na míru. Na základě mnoholetých zkušeností získaných během realizace programu MONECO Financial Training jsme schopni vytvořit a dodat Vám intenzivní vzdělávací akce v různých formátech, úrovních a míře podrobnosti. Tyto vzdělávací programy jsou tvořeny na vyžádání dle potřeb a tréninkových cílů našich klientů.

Image

Klíčové vlastnosti

 • Prvotřídní kvalita
  Cílem našich vzdělávacích programů vytvořených na míru je výuka nejaktuálnějšího finančního know-how, které účastníkům předávají zahraniční lektoři s vysokou didaktickou úrovní a dlouholetou praxí.
 • Zkušenost a expertíza
  Máme více 25let zkušeností s poskytováním finančního vzdělávání a strukturování odborných školení. Připravíme Vám vzdělávací programy, tak aby nejlépe vyhovovaly vašim požadavkům a potřebám. Naše expertíza a komplexní pokrytí je opřeno o množstvím spolupracujících špičkových lektorů s velkou dělbou znalostí.
 • Vytvořené na míru
  Na základě Vámi poptávaného tématu, připravíme návrh didaktické osnovy vzdělávací akce a dodáme podrobnou nabídku včetně CV školitele. Během přípravy tréninkového programu se navíc snažíme detailně porozumět vašim vzdělávacím potřebám a cílům, tak aby školení bylo nejen na správné úrovni pro danou skupinu účastníků, ale aby mělo také vhodný poměr teoretické a praktické části.
 • Individuální cena
  Cena vzdělávacích programů vytvořených na míru se stanovuje individuálně podle tématu a náročnosti na přípravu. Kalkulace vychází z denní sazby školného, což při vhodném počtu účastníků umožňuje efektivní využít vašeho vzdělávacího rozpočtu. Můžete tím získat velmi individualizované vzdělávání za bezkonkurenční cenu.

Výhody

 • Specializace
  Připravíme Vám tréninkovou agendu přesně na dané téma nebo oblast.
 • Aplikovatelnost
  Dovednosti a znalosti získané ve Vámi definované odborné problematice, jsou maximálně použitelné v praxi.
 • Interakce
  V případě in-house školení, kdy se kolegové účastnící a vzdělávají společně, existuje větší prostor pro jejich interakci a vzájemnou komunikaci.
 • Komfort
  Na školení, které se koná interně, není třeba nikam cestovat, navíc je možné školení realizovat 100% online a v termínech, které Vám maximálně vyhovují.
 • Diskrétnost
  Zaměstnanci mohou na školení otevřeně diskutovat všechny záležitosti bez přítomnosti externích účastníků.
Potřebujete vytvořit vzdělávací program na míru a vyškolit zaměstnance přímo ve firmě nebo online? Neváhejte nás kontaktovat!
Katalog seminářů v PDF
arrow-up icon